Infopunt Duurzaamheid

blok1_infopuntduurzaamheid

STADSNOABERS
Grootestraat 35
7571 EK Oldenzaal

E. infopunt@duurzaamoldenzaal.nl
E. silke@duurzaamoldenzaal.nl
T. 0541 – 538 650

Silke Germs
Contactpersoon Infopunt
silke@duurzaamoldenzaal.nl

Eggy Voorneman
Coördinator Infopunt
eggy@duurzaamoldenzaal.nl

Het bestuur

Ben Hudepohl
Voorzitter
ben@duurzaamoldenzaal.nl

Hans Meinders
Bestuurslid / Secretaris
hans@duurzaamoldenzaal.nl

Alwy Semmekrot
Penningmeester
alwy@duurzaamoldenzaal.nl

Uitvoerend team

Ilse Berning
Coördinator
ilse@duurzaamoldenzaal.nl

De Oldenzaalse wooncoaches

Eggy Voorneman
Wooncoach & coördinator
Infopunt Duurzaamheid

e.voorneman@duurzaamthuistwente.nl

Henk Roeleveld
Wooncoach
h.roeleveld@duurzaamthuistwente.nl

Gerrit Oude Wolcherink
Wooncoach
g.oudewolcherink@duurzaamthuistwente.nl

Wim Beute
Wooncoach
w.beute@duurzaamthuistwente.nl

Jack Nieuwenhuis
Wooncoach
nieuwenhuisjack@gmail.com

Tonny Bosch
Wooncoach

Over ons
Stichting Duurzaam Oldenzaal is een
onafhankelijke stichting opgericht om
duurzaam denken/doen te stimuleren.
Neem contact met ons op:
STADSNOABERS
Grootestraat 35
7571 EK | Oldenzaal
E. info@duurzaamoldenzaal.nl
T. 0541 – 538 650
I. www.duurzaamoldenzaal.nl